Dolunay İkizler’de: Korkuya ışık üflemek – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Mor Alev

full-moon-dec-14th-istanbulBu dolunay, süper dolunaylar üçlüsünün sonuncusu. Çarşamba sabaha karşı 03.05’de gerçekleşecek dolunayın ışığı daha iki gece önceden gecelerimizi aydınlatmaya ve uykularımızı bölmeye başladı. Bu müthiş aydınlık dolu dolu geliyor! Haritada Satürn, Uranüs, Plüton, Merkür, Chiron, Eris, Mars, Venüs, Neptün, Eris, Pallas Athena, Haumea, bütün bir Zodyak aktif! Bu, ciddi bir dolunay.

Daha aydınlık olmasını ümit ettiğimiz 2017’ye özlemle bakıyoruz ama 2016’yla işimiz henüz bitmedi. Bu 9 senesi kendine yakışır şekilde tamamlayarak, bütünleyerek ve “gerçekten” yeniye yer açarak gidiyor. Bu dolunay, devasa yapısal dönüşümleri incelememiz ve aktive etmemiz için bize getiriyor.

Bu dolunayın açıları ve detayları üzerinde sayfalarca yazılabilir. Dolunayın haritasını ekliyorum, sadece bu resme bakarak bile nasıl bir çok sesli senfoninin ortasında olduğumuzu görebilirsiniz. İzninizle bütün detayları bir kenara bırakıyorum ve bu yoğun enerjinin, bu senfoninin sadece ana fikrini Sabian sembolleri yardımıyla iletmek istiyorum. Çünkü bu sefer semboller gerçekten hedefi tam on ikiden vuruyor.

Ay İkizlerde: “Ağacın yükseklerinde bir yuvada üç…

View original post 640 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s