Melekler: İstediğiniz istediğiniz gibi olmadığında…

Mor Alev

peanuts-sallySevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz

Gezegeninizde şöyle bir söz var, “siz planlar yaparken Tanrı güler”. Gerçekte, Tanrı asla planlarınıza gülmez. Yaratan ve biz, sizlerin melekleri, planlarınıza yardımcı olmaya çalışırız. Ancak, ilk olarak ve öncelikle, ruhunuzun planlarını yerine getirmeye çalışırız.

Yeryüzüne sevgi hakkında öğrenmek üzere geldiniz. Yeryüzüne kendiniz ve yaşam hakkındaki kısıtlayıcı inançlarınızın üstesinden gelmek üzere geldiniz. Büyük ihtimalle yeryüzüne, artık size hizmet etmeyen alışkanlıklarınızı bırakmaya geldiniz, örneğin kendinizi kurban etmek, materyal dünyaya çok fazla ve gerçekten önemli olan şeylere çok az önem vermek gibi… Yeryüzüne sınırlarınızı bulmaya ve onların üstesinden gelmeye, en nihayetinde gerçek özgürlüğün mükemmel saadetini bulmaya geldiniz! Sevginin ta kendisinden daha azından doğmadığınızı ve ham maddenizin sevgi olduğunu hatırlamak istediniz.

Böylece, eğer yeni bir ev istiyorsanız ve o ev sizin kendinize olan sevginizin sembolü ise ve eğer bizden yardım isteyecek kadar kendinizi seviyorsanız, bizim yardım edeceğimize inanıyorsanız, o zaman çok yakında yeni evinize doğru yürürken gülümseyeceksiniz! Ancak, bu evi…

View original post 556 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s