Dünya Akrep Geçişi /-/ 20 Nisan – 20 Mayıs 2017

Sağlıklı Şifacılık

Güneş Merkezli gözle Dünya’nın Akrep burcuna geçişiyle Türkiye’nin gündemini bir arada yorumlarsak. Türkiye Güneş Koç burcundan çıkarken haliyle Dünya’da Adalet, Vicdan ve Hakikat vurgularının olduğu bir seçim dönemindeydi. Bu konularda yaşanan kriz ve aksamalar, şaibeli bir seçim sonucu ve muallak bir gelecek kaygısı oluştu.
TtoTAkrep geçişinde Dünya’ya Uranyen-Apollo, Uranyen-Poseidon ile kavuşum yapacak, Venüs Dünya’dan daha hızlı olduğu için aralarında kavuşum yok, Venüs Dünya kavuşumu bu dönem için yakın geçmişte Terazi geçişi sırasında yaşandı.

TtoTBu iki gezegenin art arda Uranyen-Zeus ve Jupiter gezegenleriyle kontak yapması ile herkesi, hem Dünyevi hem de Venüsyen konularda dönüştürücü ve düzenleyici güce sahip Jupiter kavuşumları herkesi Dünya Merkez çakrasında toplumsal bilinçle uyumlu olarak Mide-Kalp, 3. Göz-Taç ile bağlantılar yapıldı. Terazi temaları olan Adalet, Denge, Hakikat soyut planlarda bu konuları da sorgulattığı için, Akrep burcuna girerken fazlalıklardan arınma, negatif kalıplardan arınma yönünde önemli bir süblimleştirici destek alıyor.

Uranüs-Eris kavuşumu Koç burcunda Eris’in de Ruhani yönü doğru anlaşılır ve bütünün hayırna…

View original post 619 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s