Gölge Korkular…

Mor Alev

Sevgililer, pek çoklarınız korkularınızın medya tarafından sergilendiğini görüyorsunuz. Belki benzer durumları geçmiş yaşamlarınızda yaşadınız, o yüzden oynanan oyunları görmek yerine, kendiniz ya da diğerleri tarafından sebep olunan korku ve acıya geri dönüyorsunuz.

Şimdi, dün değil, beş dakika öncesi bile değil. O yüzden şimdi olanları ne politik açıdan, küresel ya da kişisel açıdan karşılaştıracak bir şey yok. Olaylar daha önce olmuş olanların gölge anılarını geri getirebilse de, o olaylar aynı olamaz, çünkü siz farklısınız ve bu zamanda yeryüzünde yaşayan büyük çoğunluk farklı.

Korku tarihiniz TEKRARLANAMAZ. Bu sadece bir ders vurgulandığında ve tüm katılımcılar söz konusu derse topluca onay verdiğinde olur. Geçmiş çağlarda korku öne çıkan dersti ve bundan dolayı her bir yeryüzü yaşamınıza defalarca ve tekrarlayarak dokundu.

Ama o, o zamandı. Şimdiki ders sevgidir. Ve milyonlarcanız kendinizi sevgi dersine adadınız, çok daha fazlanız da bunu takip edecekler. İşte şimdi kişisel veya küresel olarak hissettiğiniz korku eskiden, dersin korku olduğu zamanlarda vardığı…

View original post 583 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s