Melekler: Hisleriniz…

Mor Alev

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Bu, gezegeninizde devasa değişim zamanı. Yıllarca pek çokları durağanlık, cansızlık veya hissizlik içinde varoldu. Şimdi büyük hareket var! Neredeyse herkes kalbini yüzeye çıkarıyor. Her gün daha fazla insan kendi fikirlerini paylaşıyor- bazıları güzelce ve sevgiyle, bazıları o kadar da kibar olmayan şekillerde. Hislerini görmezden gelenler biraz psikotik hale giriyor, çünkü enerji o kadar güçlü ki kişinin kendi hislerine direnmesi acı veriyor.

Pek çoklarınız hayatta birden bire ortaya çıkan kaos, adlandırılmamış anksiyete ve hatta garip fiziksel rahatsızlıklar deneyimliyorsunuz. Aynı zamanda, pek çoklarınız çok daha büyük bir huzur, özgürlük ve berraklık deneyimliyor.

Bu heyecan verici ve yoğun enerjilerde kendinize hislerinizin tamamını hissetme izni vermeniz önemlidir. Onları bir kenara itmemek, bağımlılık şeklindeki davranışlarla ya da gerçekte olmadığınız biri davranarak onları görmezden gelmemek çok önemlidir.

Düşünün, kudretle gelen su bir borudan doğru hızla akıyor. Eğer boru “hislerini bastırırsa” tıkanır. Su basıncı artar da artar, ta ki boru patlayana kadar…

View original post 395 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s