Sürüngen Zihin Kusurları – Reptilian Miti

Sağlıklı Şifacılık

Ruhsal güçler kazandıktan sonra Allah’ın işinden gönüllü olarak vazife almaktan cayıp, sadece kendi kesesi ve menfaatine bakan ve küstahlığına aldanıp kendini Evliyalık yolundan azat edenler, Dünya’da mantıksal bir zincir içinde dengesizliğe, psikolojik vebaya ve azaba sebep ve kaynak olmaya yatkındırlar. Haliyle toplumsal yapıların işler durumda kalması için her meslek grubundan ruhsal ve şifa güçlerine sahip olanların kendi alanlarında sağaltım yapmaya gönüllü olması, hem kendi muratları hem de hepimiz için hayırlı olur.

Bu tarz güçlerin nasıl bir sorumluluk ve erdem bilinciyle teslim alınması gerektiğini anlamamak haliyle toplumlarda geçmişte de yıkıma sebep olmuştur ve İlahi Plandan gerekli müdahaleler gelmiştir.

Reptilian olarak adlandırılan bireyler aslında sürüngen zihin/beyinlerinde çeşitli kusurlar bulunan ve içgüdüsel doğadan gelen sezgisel-psişik-majikal güçleri topluma zararlı ancak kendi menfaatlerine kullananlardır. Bu bireyler aura okumalarında kuyruklu bir şekilde gözükürler.

Tzaphkiel ve Aralim melekleri böyle durumlarda kişilerin karmik durumunu size sezgisel aktarım yoluyla belirtebilirler. Kendini efsunlamak ve olduğundan başka bir şekilde göstermek enerji…

View original post 1.112 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s