Tabiatı yorumlamak için fizik yetmez. Tabiat yalnız sessiz harflerden meydana gelen bir şifredir. Bir mana çıkarmak için ona aklın, sesli harfler eklemesi gerekir.

Kitap Aşkına

Kombin yapmak, benim için zevk. Her kıyafetin bir dili olduğunu düşünüyorum. Herkesin de bir tarzı.


Tarz zamanla oluşuyor. Kendimizin ortaya çıkmasını istediğimiz yönleriyle. Zamana bağlı olarak, sağlığımız, dengemiz, bozulsa da kısa zaman da toparlanarak eski formumuza girmeye çalışıyoruz. Bazen bu süreç uzayabiliyor. Hatırlatılması gereken en önemli şey içsel denge iyileşme ve sonrasında bedenin formu geliyor. Sakin emin adımlarla daha önce başardığınızı yineliyorsunuz.

Spor kıyafetler hepimizin can kurtaranı 🙂 Ne var ki sağlıkla ilgili spesifik rahatsızlığı olan kişilerin, öncelikle doktor kontrolünde egzersiz yapmaları gerekiyor. Acele etmeden yavaş yavaş istenilen kiloya ulaşılması daha kalıcı olur diye, düşünüyorum.

Hareketli bir alt ürün seçtiğimiz de üstüne düz sade bir ürün giymek, kombini daha görsel hale getiriyor. Öne çıkmasını istediğiniz aksesuarla desteklediğiniz de sizinle bütünleşiyor.

Alış verişte dikkat edilmesi gereken diğer bir konu: birbirini tekrar eden ürünler yerine tamamlayıcıları bulmak. Bir ceket, çanta, ayakkabı gibi. Dolabınız da kombin yapabileceğiniz zenginliğe ulaşacaktır.

Çok almanın dolabınıza bir…

View original post 23 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s