İlişkiler ve Mutluluk

Mor Alev

Arkadaşlar, biliyorsunuz Abraham çok saygı duyduğum, burada sıklıkla alıntıladığım,çok sevdiğim ve beni aynı zamanda çok güldüren bir öğretmen. Esther Hicks ise bence şu anda yeryüzüne armağan edilmiş olan en iyi birkaç kanaldan biri. Youtube’da onun kanallıklarını seyredenleriniz mutlaka olmuştur! Abraham, neşe-keyif-coşku konusunu, titreşimimizi nasıl yükseltebileceğimizi ve böylece nasıl yaratıma girebileceğimizi bize 80’li yıllardan beri yılmadan, bıkmadan anlatıyor.

Bugünlerde Abraham’ın ilişkiler hakkında söyledikleri zihnimde dolanıp duruyor. Fikrimce bunun sebebi günlerdir süren Venüs-Uranüs dansı. Sizlerden de son zamanlarda git gide artan şekilde ilişkilerle ilgili mesajlar alıyorum.

İlişkilerde, özellikle romantik ilişkilerde elektrikli karşılaşmalar, bitiş ve başlangıçlar, öz-değerimizle ilgili aydınlanmalar ve isyanlar söz konusu. Kutsal ilişkiler, aile ilişkileri, dostlarımızla olan ilişkilerimiz bugünlerde ön plana çıkıyor. Abraham’ın ilişkilerden mutluluk beklentisi ile ilgili söyledikleri şöyle ki, buna her zerremle katılıyorum:

“Sevdiğiniz bir kişi için yapabileceğiniz en iyi şey mutlu olmaktır! Ve sevdiğiniz kişi için yapabileceğiniz en kötü şey mutsuz olmak ve sonra da ondan bunu değiştirmesini…

View original post 398 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s