Terapist ve Danışman Yeterliğini Ölçmek için Enerji Okuması

Sağlıklı Şifacılık

Yardım almak için gitmeyi düşündüğünüz terapist/danışmanların enerji alanlarını/auralarını mutlaka tarayın ve okuyun. Aynısı Enerji, Şifa, Ruhsallık gibi konularda eğitim, seminer ve atölye düzenleyen şahıslar için de geçerlidir.

Bu konularla ilgili bilgileri alırken Tzaphkiel ve beraberindeki Aralim Melekleri yardımcı olabilirler. Önemli konular hakkında soru sorduğunuzda muhakkak cevaplarlar. Bu melekler özellikle karmik durum hakkında bilgi verirler.

Enerji okuması yaparken dikkat edeceğiniz şeyler. Önce önyargılarınızı tamamen kaldırın. Önyargılar hem pozitif hem de negatiflerdir, ikisini de kaldırın. Kendinizi toprakladıktan sonra nötr enerjiyle şarj edip tarafsız bir gözle bakın. Niyetinizde bu kişinin yeterliği bağlamında ölçüm yapmak istediğinizi belirtin.

Sabit Kundalininin Hizası – Boğaz Çakradan yukarı çıkmıyorsa, konu hakkında eğitim verebilmek için yeterli deneyimi yoktur. Yanlış bilgi verebilir ve bilgi kalabalığı yapabilir. Manevi olguları yanlış yorumluyor olabilir. Şifa yetenekleri Kalp çakradan itibaren kademeli bir şekilde açılır ancak bu kişinin kendisine ve yakın çevresine yetecek kadar enerji sağlar. Boğaz çakrada önemli bir güçlenme yaşanır ve kişiye yetkinlik…

View original post 409 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s