Melek Rehberler: Tepkilerinizi olumsuz şartların dikte etmesine izin vermeyin

Mor Alev

Bugün dikkatlerinizi hayatınızdaki olumsuz şartlara tepki vermeye gelindiğinde sahip olduğunuz muazzam kontrol gücüne çekmek istiyoruz. Zıt kutupların dünyasında yaşıyorsunuz, gerçekliğinizin her bir yüzünde birbirine zıt deneyimler bulunuyor. Bu da bakış açınıza bağlı olarak bir lütuf ya da bir kara talih gibi görünebilir. Biraz daha açıklamamıza izin verin.

Biliyorsunuz, her biriniz şüphesiz olumsuz deneyimlere dokundunuz, dokunuyorsunuz ya da dokunacaksınız. Bazen bir şeyler dağılıyormuş gibi görünüyor, hayal kırıklığı ve öfke içinde kalıyorsunuz, hiç kontrolünüz yokmuş gibi hissedebiliyorsunuz. Ancak, sıklıkla söylediğimiz gibi, gerçekliğinizi ya siz yaratırsınız ya da yaratmazsınız; ve sizi temin ederiz sizler son derece güçlü, ebedi ve ezeli yaratıcılarsınız ve burada sadece geçici bir fiziksel deneyim yaşıyorsunuz.

Gerçekliğinizdeki her şeyin sizin en baskın titreşiminizin bir sonucu olduğunu, ve bundan dolayı sadece eş-titreşimde bulunduğunuz şeyleri deneyimleyebileceğinizi idrak edebilirseniz, size “kontrolünüzün dışında” gibi görünen şartlar üzerinde gerçekte ne kadar çok kontrol sahibi olduğunuzu da anlarsınız. Olumsuz şartlar ortaya çıktığında bu sorunu en başından itibaren çeken titreşimde kalmayı…

View original post 488 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s