Yeni Enerji Spektrumu – Bu hafta!

Mor Alev

Sevgili Dostlar, dün bu haftanın ve bu ayın enerjilerinin dinamik, yoğun ve değişken olacağından konuşmuştuk. (Bağlantısı burada) Aynı zamanda 22 galaksinin kalbinden gelen “Yeni Enerji Spektrumu” konusunda da sıklıkla konuşuyoruz. Yardımcı olması amacıyla bu enerjiyle ilgili tüm bilgileri yeni bir kategoride topladım, en sağ sütunda “bütün konular” başlığı altında ya da ana menüdeki “seçme konular” bölümünde diğer yazıları görebilirsiniz.

Haber şu ki, dünkü yazımı yayınlar yayınlamaz yeni bir mesaj geldi. Bu mesaj dün Judy Satori’ye 22 Galaksiden gelen enerji hakkındaki bilgileri bizlere ileten bilinç (buna ilgili konsey de diyebilirsiniz) tarafından verilmiş, o da iletebildiği herkese göndermiş. Aslında bu mesajı bekliyordum denebilir.

Müthiş güçlü günlere girdik! Bunu bir süredir belirtiyorum, elimden geldiğince berrak  ve anlamlı şekilde iletmeye çalışıyorum. Yeni Enerji Spektrumunun üçüncü dalgasının ilk parçasını hemen Haziran başında yaşadık. Şimdi ikinci evresini yaşamaya hazırlanın! Bu dolunay ve dün belirtmiş olduğum tüm astrolojik etkenlerle birlikte hızlıdan da hızlı, güçlüden de güçlü…

View original post 461 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s