Melekler: Para ve Sevgi

Mor Alev

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Bugün sizlerle para hakkında konuşmak istiyoruz. Onu seviyorsunuz. Ondan nefret ediyorsunuz. Ona sahip olmaya çalışırken günleriniz üzerinden ona güç veriyorsunuz. Onun hakkında kaygılanıyorsunuz, yeterince paranız olacak mı merak ediyorsunuz, daha fazlasını istiyorsunuz. Onu harcıyorsunuz, onu armağan ediyorsunuz, onu biriktiriyorsunuz ve onun için değerli hayatınızdan sayısız saati kurban ediyorsunuz.

Gerçekte, sevgililer, eğer sevginizi temsil etmiyorsa para ruhunuz için hiçbir anlam taşımaz. İnsan seviyesinde, o eğer sevgi sembolüyse büyük bir lütuftur, eğer korku sembolü haline gelirse büyük bir lanet halini alır.

Para için dua etmek yerine, deneyimlemek istediğiniz şey için dua edin. Keyif alacağınız şeyler için dua edin. Dünya ile paylaşmak istediğiniz şeyler için dua edin. Para, tek başına, kendi hayatınızda ve diğerlerinin hayatında sevecen deneyimler yaratmak için kullanılmadıkça tamamen faydasızdır.

Arabayı almak için para için dua edeceğinize, araba için dua edin ve onu kullanırken hissedeceğiniz neşe-keyif-coşkuyu zihninizde canlandırın! Faturaları ödemek için para isteyeceğinize, faturaları ödeme gücü için…

View original post 608 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s