Ve Şafak Gelir – Konsey (Mesaj 122)

Mor Alev

Defalarca ve pek çok dilde, çevrenizdeki dünyanın bir ayna olduğu sizlere söylendi. Ve çoğunlukla, sizin tarafınızdan bunun kişisel benliklerinizin aynası olduğu anlamı çıkarıldı. Ve yine çoğunlukla böyle oldu çünkü kendinizi daha iyi hale getirmek için bir arayıştaydınız, kendinizin bir şekilde yeterince iyi olmadığını düşünüyordunuz.

Ancak, etrafınızdaki dünya sadece sizin bireysel olarak oluşturduğunuz bir şey değil, değil mi? İsterseniz şöyle diyelim; her bir yaşayan bireyin bilinçli ya da bilinçsiz olarak içeriği ve şekline katkıda bulunmadığı bir dünya varolamaz. Bazı şeylerin varoluşunu siz yarattınız, bazılarına ise onay verdiniz. Ancak, dünyanızdaki her şeyle bir şekilde hemfikir oldunuz. Söylenmiş olduğu gibi, siz eş-yaratanlarsınız. Siz yaratıyorsunuz. Yaratmamanız mümkün değil. Ve her biriniz bunu yaparken dünyanız şekilleniyor.

Peki, daha önce de sormuş olduğumuz gibi, dünyada neler oluyor? Bütün bu çılgınlık nedir?

Farkındasınız, çoğunuz farkında, bunların hiçbiri yeni değil. Bu, gizlenmiş olanların, görmezden gelinenlerin, örtbas edilenlerin, önemsiz gösterilenlerin, hakkında yalanlar söylenenlerin, bir sır olarak saklananların açığa çıkmasıdır…

View original post 748 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s