Yeni Siyah Ay Döngüsü: Çok güçlü yeni başlangıçlar ve hayat değişimleri getiriyor

Mor Alev

Sevgili Dostlar, önümüzdeki yoğun enerji trafiği hakkındaki yazılara Siyah Ay’la başlıyoruz. Bu konuda usta Sarah Varcas’ın bir makalesini kendi yorumlarımla iletmek istiyorum. Parantez içindekiler, benim eklerim ve yorumlarımdır.

Siyah Ay, büyük potansiyel taşıyan ve hakkında pek fazla konuşulmayan bir enerji. Bu güneş tutulmasıyla birleşmiş olması, aynı zamanda ayın kuzey düğümünün de önümüzdeki bir buçuk yıl Aslan’da olması da bu aya çok farklı bir güç katıyor.

Son yılların en güçlü, en hayat değiştiren güneş tutulmasında aynı zamanda yeni bir siyah ay döngüsü başlamış olacak. Bu döngü iki buçuk, üç yıl kadar sürecek. Ama aynı zamanda bu siyah ay ve güneş tutulması bir önceki döngüyü de bitiriyor. Yani, son iki-üç yılınıza bakarak içinde bulunduğumuz döngüden neler öğrendiğinizi, neleri başlatıp da tamamlamak üzere olduğunuzu görebilirsiniz. Öncelikle yeni ay konusunu tekrar hatırlarsak, çoğu okuyucu için dolunay kadar dikkatleri çekmediğinin farkındayım. Çünkü yeni ayı gökyüzünde göremeyiz. Gece karanlıktır. Oysa bütün bir ayın, 28 günün döngüsünü…

View original post 1.886 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s