7 EYLÜL PERŞEMBE GÖKYÜZÜ NE DİYOR?

ALYA ÖZCAN İLE ASTROLOJİ

7 EYLÜL JÜPİTER GÜNÜ- AY KOÇ BURCUNDA

Sabahın erken saatlerinde henüz dağılmayan Dolunayın hassas ve duygusal enerjisi ile güne başlayacağız. Zihin yapımız dağınık ve bulanık olabilir dolayısıyla gerçekler ve hayaller arasında gidip gelebiliriz. Geçmişte yaşanan bazı konulara takılı kalabilir ve kararsızlıklara düşebiliriz. Başlatmak zorunda olduğumuz bir işe konsantre olmakta zorluk yaşayabilir ve kendimizle kalma ihtiyacı içinde olabiliriz. Önemli veya resmi işlerimizi öğleden sonraki saatlere almamız faydalı olacaktır.

Öğleden sonra bu puslu ve melankolik hava dağılacak ve 15.01 de Ay’ın Koç Burcuna geçmesiyle enerjimiz dışa dönecek.  Hevesimiz heyecanımız artacak ve günün ikinci yarısında daha özgüvenli, enerjik ve aktif olduğumuz saatlerden geçeceğiz.

Gün içinde alışkanlıklarımızı ve özgürlüğümüzü ilgilendirecek bazı konular karşımıza çıkabilir ve duyacağımız şeylerle yüzleşmek durumunda kalabiliriz.

Eşimizle, ikili ilişkilerde ya da ortaklıklı konularda aniden çıkabilecek sıra dışı olaylar güç savaşları çıkarmaya ve bağımsız hareket etme isteğini doğuracaktır. Ya da geçmişten ucu açık kalan bir davanın veya resmi gündemin, beklenmedik sorunlarla…

View original post 67 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s