Genişleme – Konsey (Mesaj 129)

Mor Alev

Solar olayınızın (güneş tutulmasının) üzerinden birkaç gün geçti. Aranızda milyonlarcanız, bizim daha önce konuşmuş olduğumuz gibi bu olayın öneminden bilinçli olarak haberdar değildi. Ancak, büyük bir kısmınız bilinçli olarak farkındaydı. Konuşmuş olduğumuz etki kendini her durumda yaratıma getirdi. Artık biliyorsunuz, kuş gölün üstünde zahmetsizce kayıyor gibi görünse de su altında oldukça hızlı çırpılan ayaklar var. İşte insan ırkının bilincindeki gelişme de böyledir.

Olayın kendinden beri, yaşadığınız durgun, uyuşuk bir zaman var. Bunu anlamak için, hayal gücünüzün benliğinizi genişletmesine izin verin. Düşünün ki, siz yeryüzündeki insanlıksınız. Zihninizde canlandırın, dünya aslında zihniniz olan alanda var oluyor. Şimdi düşünün, kendinize dair farkındalığınızda çok büyük bir genişleme yaşadınız. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Olayların ilerlemesine nasıl yol açacaksınız? Bir sonraki adımınız ne olacak? Gücünüzü hissediyor musunuz? Bu noktada biraz kalın.

Şimdi, bu alıştırmanın aslında ne yaptığını biliyor musunuz? Sizi varlığınızın bulunduğu daha geniş farkındalığa doğru yönlendirdik. Hayal gücünüz gerçekte harika, sihirli bir araç, eğer onu…

View original post 323 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s