Arkturus Grup Mesajı: Sizler Yükselişin İlk Dalgalarısınız

Mor Alev

Değerli Sevgililer,

Bugün huzurunuza, Sevgiden ve onun inkârı ve bastırılmasından doğan sonuçları konuşmak için geldik. Sevgi, her daim her yerde mevcut olan ve her şeyi birbirine bağlayan enerjidir. Ancak, bu şekilde idrak edilip öyle kabul edilinceye kadar, varlığı mevcut olmayan bir şeymiş gibi görülebilir. Hepinizin birer “Yaratıcı” olduğunu asla unutmayın.

Dünya, Sevgi ile ilgili çok sayıda kavramlara sahiptir ve bunların hepsi, farklı inanç sistemlerini yansıtan kavramlardır. Ancak, en anlayışsız ve en uyanmamış bir bilinç durumu bile, Sevginin var olan her şey olduğu ve sadece öyle olabileceği gerçeğini değiştiremez. Sevgi, tüm canlıları BİR’in bünyesinde bütünleştiren ve birbirine bağlayan enerjik bir tutkaldır.

Sevginin, tüm ruhlar tarafından bütün katmanlarda arzulanmasının nedeni budur; en çarpıtılmış ve her türlü yolla elde edilmiş hali olsa bile… Hatta bir terörist bile, Dünya’yı onunla aynı fikirde olanlar için daha iyi bir yer haline getirdiğine inanmaktadır. Herkes, doğuştan içinde barındırdığı “Birlik” olgusunca kabul görme ve sevilme peşindedir. Fakat bu…

View original post 1.322 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s