HÜLYA ÖZCAN/15 EYLÜL GÜNÜNE BAKIŞ

ALYA ÖZCAN İLE ASTROLOJİ

15 Eylül Cuma Venüs günündeyiz ve Ay Yengeç Burcunda. Güne hassas ve duygusal enerjilerle başlayacağız. Yengeç Burcu günlerinde huzursuz ve depresif hissedebiliriz. Duygusal açıdan güven ihtiyacı ister, kırılgan, kaprisli ve alıngan tepkiler verebiliriz.

Sabahın erken saatlerinde Anne veya kadın figürleri ön plana çıkabilir. Kadın figürleriyle aramız bozulabilir ya da Aile veya kariyer ile alakalı konularda zorlayıcı durumlar meydana gelebilir. Öğleden sonra bu gergin hava yerini daha korunmaya ve korumaya yönelik bir enerjiye bırakabilir. Önemli kişilerden manevi ve maddi destekler görebiliriz. Geçmişe yönelik, ilişkilerimizde, ortaklıklarda veya resmi bir davada olumlu sonuçlar alabiliriz. Otorite kişilerle iletişime girebilir rahatlatıcı fikirler ve fırsatlar görebiliriz.  

 Gökyüzünde kendi kendini harekete geçiren başlatma enerjisi riskli konulara atılma güdüsüne de sahiptir. Hayat hızlı ve yoğun bir tempoyla akar. İşlerimizi rayına koymak için adeta zaman yetmez ve işler üst üste biner.  Eskileri eşelemek, olaylara analitik bakmak ve detaylarda fazla takılmak, eleştirmeye ve eleştirilmeye de çok elverişlidir ve…

View original post 48 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s