Kozmik Temizlik Enerjisi

Reiki pleione şifa sistemleri

Dikkat çok etkili  faydalı ve harika mucizeler yaratan bir enerji ile tanışmak üzeresiniz. Kozmik Temizlik Enerjisi ile yapılabilecek çok fazla şey var ve bir limit yok! Sağlık, mutluluk, iş, sevgi, bolluk bereket, aşk vb. Hayatınızda deneyimlemenize ya da daha fazlasının oluşmasına engel olan herşeyi kolayca temizleyebilir, arınabilirsiniz. Bu sistemin en önemli özelliği arınmanın – temizliğin tek bir boyutta değil bütünsel olarak; beden, zihin, bilinç, bilinçaltı, ruhsal düzeyde, kalpte, enerji bedenleri, düşence formları, çakra sistemi ve aurada gerçekleştiğinden sonuçlar kolay ve hızlı bir şekilde gelişmektedir. Limitlerinizden kurtularak yapabileceklerinizi görün.

Zihnimiz, beden ve ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalp bunların hepsi bizim en özel kutsal alanımızı oluşturur.

Kozmik Temizlik Enerjisi, ruhumuzun kutsal alanlarını temizler. Zihin, beden, ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalbi arındırır. Yaratıcınızla iç birliğinize engel olan herşey kutsal alanınızdan dışarı atılır. Kaynak bizi huzur ve sevgi ile dolduracaktır.

Bu uyumlamanın bir amacı da kutsal alanımıza yeniden sevgi, şifa…

View original post 554 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s