Tabiatla Birlikte mi, Ona Karşı mı?

Mor Alev

Sevgililer,

Gelin bugün içinizde bir barınak yaratma ihtiyacınızdan konuşalım. Belki, böyle bir düşünce son zamanlarda yaşanılan yeryüzü temelli olayların sayısı düşüldüğünde mantığa aykırı geliyor.

Hepinizin BİR olduğu doğruyken, aynı zamanda doğru olan şey bir başkasını kurtarmaya çalışmadan önce sizin de yüzmeyi öğrenmeniz gerektiğidir. Bundan dolayı, dünyanın bu değişim sürecinde korkularınız ve kurban yaratma ya da kurbanlara yardım etme ihtiyacınız verimli değildir. Verimli olan neşe-keyif-coşkunuz ve öz-sevginizdir.

Diğerleri acı çeker görünürken, neşe-keyif-coşkulu hissetmek nasıl mümkün olur? Biz sokaklarda dans etmenizden bahsetmiyoruz, fakat onun yerine söylediğimiz şey şudur: Dünya çapında şu anda gerçekleşen fırtınalar, yangınlar, askeri hareketler ve diğer olaylar tarafından etkilenenler, bulundukları bu anda bile kendilerine en uygun şekilde hayatlarını geri alma yeteneğine sahipler ve elbette tabiata en uygun şekilde.

Korkularınız, 3D modellere göre neyin önemli olduğuna ve nelerin olması gerektiğine olan inançtan kaynaklanıyor. Bunun yerine, yeryüzü olayları yeni normalinizin bir parçası. Yeryüzü kendi varlığından molozları, atıkları, enkazları kaldırıp yok etmek…

View original post 1.154 kelime daha

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s