İkizaleviniz neden tuhaf davranır?

ikiz alev

Merhaba Sevgili İkizalevler;

Uzun bir aradan sonra yeni yazı dizimle karşınızdayım. Bu yazı dizisinde size kısa ve pratik bilgiler vermeyi düşünüyorum. Genel olarak ikizalevlerin geçtiği enerjitik süreçleri de günü geldikçe paylaşacağım. Örneğin şuan eski yaşadıklarınızla yüzleşme ve tüm yaşadığınız geçmişteki ilişkileri gözden geçirme zamanı. Bu süreç sonunda daha net, keskin ve saflaşmış bir enerji alanına sahip olacaksınız. Bazı ilişkilerinizi bitirecek ve bazı kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız.

İkizaleviniz neden size tuhaf davranır, bunu biraz irdeleyelim. Aslında ikizaleviniz amacı sizi aşağı çekmek, kötülük etmek veya ego oyunları oynamak değildir. Eğer böyle bir ilişki içinde iseniz zaten bu karmik bir ilişkidir, hemen o ilişkiyi bitirmenizi tavsiye ederim.

İkizaleviniz sizin bu saflaşma sürecinize yardımcı olmak için bunu yapar, neyi sakladıysanız, neyi es geçtiyseniz, neden korkuyorsanız bunu su yüzüne çıkarıp temizlemenize yardımcı olur.

Bazı tam/ayna ikizlerde ikizalev çiftinin bir tarafı karşı tarafa kendi ajandası ile gelir, yani kendi temizlemesi gereken geçmiş travmalarını karşısındaki ikize yansıtır ki…

View original post 122 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s